PRACUJTE V GASTRU

Správce areálu/údržbář – Turnov a okolí

Turnovská pivnice - Příhrazy

plný úvazek

TURNOVSKÁ PIVNICE s.r.o. – síť restaurací a pivnic v Turnově, v Příhrazech, v areálu Obří sud Javorník a v Praze, které spojují řemeslná piva z Turnova, hledá SPRÁVCE AREÁLU/ ÚDŽBÁŘE, který se postará o chod a údržbu areálu Na Lukách a v Příhrazech, o opravy, drobné řemeslné práce, případně se zapojí do dalších činností v rámci správy areálu.

Náplň práce

  • zajištění chodu areálu, správa a údržba areálu
  • provádění oprav na budovách a majetku
  • zajištění odstranění závad, drobné řemeslné práce
  • řízení externích dodavatelů a firem, komunikace s dodavateli služeb
  • administrativní činnosti v rámci správy nemovitostí a majetku
  • správa a vedení dokumentace
  • zapojení do dalších činností v rámci správy dle potřeby a sezónnosti

Očekáváme

  • všestranná manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • dobrý zdravotní stav
  • ŘP skupiny B
  • uživatelská znalost PC
  • znalost MS Office

VÝHODOU JE:

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • ŘP skupiny C

Nabízíme

  • Nástupní mzda 25.000 – 35.000 Kč
  • Bonusy (po zapracování)
  • Mzda kompletně přiznaná ve smlouvě – pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou
  • Práci v mladém kolektivu, ve stabilní české společnosti
  • Firemní benefity a slevy na firemní služby a ubytování v rámci společnosti
  • Placená dovolená (4 týdny)
  • Dotované stravování
  • Multisport karta

KONTAKT

Ing. Natália Žiaková

Benefity

bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, vlastní organizace náplně práce

Proč pracovat u nás?

Coordinates for abs po oordinates for abs positioning the closest positioned Coordinates for abs
positioning the closest positioned parent box of the positioned ting that ments.
Fast Hiring Process

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour.

Low Fees

Large Talent Pool