PRACUJTE V GASTRU

Výčepní – Praha a Liberecký kraj

Turnovská pivnice - Staré Splavy - Nad Jezerem

plný úvazek

Síť restaurací a pivnic v Turnově, v Praze, v areálu Obří sud Javorník a v Příhrazech, které spojují řemeslná piva z Turnova, přijme BARMANA (VÝČEPNÍHO) na hlavní pracovní poměr anebo na dohodu o provedení práce do Prahy a Libereckého kraje

Náplň práce

Barman (Výčepní): čepování našich piv, obsluha a údržba výčepního zařízení, nalévání nápojů , příprava míchaných nápojů.

Realizace plateb, běžná administrativa.
Zabezpečení provozu směny (dle pracovního zařazení).

Očekáváme

  • praxe na obdobné pozici
  • vzdělání v oboru výhodou
  • praxi s obsluhou a kontakt se zákazníky
  • vstřícné a příjemné vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz
  • uživatelská znalost restauračních systémů výhodou
  • znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme

  • Dobré platové ohodnocení a férové jednání
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr (krátký/dlouhý týden) anebo brigádu.
  • Mzda kompletně přiznaná ve smlouvě a v pravidelném termínu na Vašem účtu
  • Práci v mladém kolektivu ve stabilní české společnosti
  • Firemní benefity a slevy na firemní služby a ubytování v rámci společnosti
  •  Placená dovolená (4 týdny)
  •  Dotované stravování
  •  Multisport karta
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • U provozoven mimo Prahu MOŽNOST UBYTOVÁNÍ ZDARMA.

KONTAKT

Ing. Natália Žiaková

Benefity

bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Proč pracovat u nás?

Coordinates for abs po oordinates for abs positioning the closest positioned Coordinates for abs
positioning the closest positioned parent box of the positioned ting that ments.
Fast Hiring Process

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour.

Low Fees

Large Talent Pool