PRACUJTE V GASTRU

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, RESTAURACE NAD JEZEREM, STARÉ SPLAVY- MÁCHOVO JEZERO

Pivovar Turnov - Turnov

plný úvazek

Turnovská pivnice s.r.o. hledá do své sezónní provozovny RESTAURACE NAD JEZEREM, STARÉ SPLAVY- MÁCHOVO JEZERO pro nadcházející letní sezónu 2024 posilu na pozici POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI.

Náplň práce

  • Úklid prostor kuchyně
  • Pomocné práce v kuchyni
  • Mytí kuchyňského a stolního inventáře

Očekáváme

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou od 01.04.2024 do 31.9.2024, nebo brigádně na DPP
  • Turnusové směny, 40 hod/týdně.
  • Mzda 130 Kč brutto za 1 odpracovanou hodinu
  • Není nutné středoškolské vzdělání, vhodné pro studenty či UKRAJINSKÉ pracovníky
  • Nástup od 1.4. do 30.09.2024
  • Personální strava zdarma

Nástup možný od 1.května 2024.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu.

Budeme se těšit na setkání a na případnou spolupráci.

KONTAKT

Ing. Natália Žiaková

Benefity

bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Proč pracovat u nás?

Coordinates for abs po oordinates for abs positioning the closest positioned Coordinates for abs
positioning the closest positioned parent box of the positioned ting that ments.
Fast Hiring Process

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour.

Low Fees

Large Talent Pool