PRACUJTE V GASTRU

Šéfkuchař/ka – Praha – Vršovice

Turnovská pivnice - Praha -Vršovice

plný úvazek

Turnovská pivnice s.r.o. je síť restaurací a pivnic v Praze, v Turnově, v areálu Obří sud Javorník, v Příhrazech a ve Starých Splavech u Machova jezera, které spojují řemeslná piva z Turnova. Turnovská pivnice se zaměřuje na českou kuchyni s moderními prvky. Více o nás se dozvíte na www.turnovskapivnice.cz. Nabízíme práci v síti gastronomických provozů zajišťujících mimo jiné výhradní distribuci piva z našeho pivovaru, vše v rámci silné finanční skupiny, poskytující základní jistoty a velmi zajímavé finanční ohodnocení, vše v rámci smluvních vztahů, ale zejména možnost seberealizace v tvůrčí a koncepční práci v oboru.

Náplň práce

• Zajišťovat směnný provoz v kuchyni, příjem a výdej potravin, řízení pracovního kolektivu

• Originální gastro koncept a jeho implementace do provozu

• Stanovovat technologické postupy při výrobě jídel

• Připravovat návrhy jídelních lístků a aktualizovat je podle ročních období

• Česká kuchyně v tradičním i moderním pojetí

• Zodpovídá za dodržování systému HACCP, BOZP atd.

Očekáváme

• Minimálně 3- 5 let prokazatelná praxe na pozici

• Znalost moderní gastronomie, trendů a nejnovější technologii

• Znalost legislativy

• Práce s PC – práce se skladovým systémem

Nabízíme

KONTAKT

Ing. Natália Žiaková

Benefity

bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Proč pracovat u nás?

Coordinates for abs po oordinates for abs positioning the closest positioned Coordinates for abs
positioning the closest positioned parent box of the positioned ting that ments.
Fast Hiring Process

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour.

Low Fees

Large Talent Pool